usługi remontowe Lublin, malowanie mieszkań lublin

Polityką P.U Kompleksowe Remonty jest nowoczesne, świeże oraz designerskie podejście do każdej powierzonej nam przez Państwa przestrzeni.

Przedsiębiorstwo Usługowe “Kompleksowe Remonty” funkcjonuje na rynku od 2017 roku, jednak Nasze doświadczenie  jest wieloletnie. Umiejętności oraz profesjonalizm w branży zdobywaliśmy nie tylko na Naszym rodzimym rynku, ale również na wielomiesięcznych kontraktach w europie zachodniej. Głównie w Niemczech oraz Szwajcarii. Wiedza, którą tam zdobyliśmy oraz Nasze duże doświadczenie w branży remontowo-wykończeniowej pozwala nam przede wszystkim na:

  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • dokładność i fachowość wykonania zleconej nam pracy
  • dbanie o każdy detal oferowanej przez nas usługi
  • używanie tylko profesjonalnego sprzętu najlepszych marek
  • wykwalifikowaną i doświadczoną załogę

Naszą usługę wykonujemy w sposób solidny, przy zachowaniu najwyższych standardów. Realizację zlecenia przygotowujemy w taki sposób aby zachować jak największą czystość w pomieszczeniach. Remont wykonujemy kompleksowo(“pod klucz”)

Wykonujemy dla Państwa usługi remontowe Lublin i okolice.

 

Kompleksowo remontujemy:

  • domy oraz mieszkania prywatne
  • lokale usługowe
  • pomieszczenia biurowe

Nasza firma działa głównie w Lublinie oraz na terenie woj.lubelskiego.

Dlaczego wybrać nasze usługi?

Wybierając nas, dostajesz gwarancję najwyższej jakości usług, bogatego doświadczenia i profesjonalizmu. 

Zajmujemy się kompleksowymi remontami oraz wykańczaniem wnętrz pod klucz.

Naszym klientom zapewniamy doradztwo na etapie projektowym oraz wsparcie wykonawcze, technologiczne, jak również logistyczne. Oferujemy indywidualną, bezpłatną wycenę oraz pomoc przy doborze materiałów, odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach oraz wykończeniach wnętrz, kładzeniu gładzi i malowaniu mieszkań , tynkach dekoracyjnych raz kompleksowych remontach od wielu lat, zdobywając cenne umiejętności zarówno na rodzimym rynku, jak i za granicą.

Świadczymy usługi remontowe Lublin i okolice

W naszej ekipie są glazurnicy, szpachlarze, malarze oraz elektrycy ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami, tak aby Nasz klient miał wszystko w jednym miejscu oraz nie musiał szukać ekip wykonawczych dla części inwestycji

Nasza praca opiera się na pasji, precyzji i dbałości o detale, aby stworzyć wymarzone wnętrze, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

logotyp